Tuhaflıklar Fabrikası

20.80 TL. Eyüp Aygün Tayşir'in ikinci kitabı ustalık döneminin başladığını müjdeliyor. Tuhaflıklar Fabrikası, metinlerin gizemli dünyasının romanı. Kedili karanlık bir orman, büyülü bir alegori...

Responsive image
YAZAR
Eyüp Aygün Tayşir
DOSYA BOYUTU
4,60 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9789750525148

Bir Tuhaflıklar Fabrikası kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Tuhaflıklar Fabrikası kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Eyüp Aygün Tayşir tarafından yazılmıştır.


Ne müfessirim ne de kutsal kitapların sırlarını ifşa etmek haddim. Lakin belki de sürgünümüz budur, kim bilir? Şimdi lütfen beni, numarasını açık etmek için pürdikkat izlediğiniz bir gözbağcıymışım gibi izleyiniz. Sonuçta yine hayret edecek olsanız da...Büyük Âlim, İçdeniz’in kıyısında tuhaflıklarla örülü tarihî üniversite binasında anlatılan bir efsane... Genç bir asistan, Büyük Âlim’in esrarengiz yazmasının peşine düşer ve geri dönüşsüz bir arayışın içinde kaybolur.Eyüp Aygün Tayşir’in ikinci kitabı ustalık döneminin başladığını müjdeliyor. Tuhaflıklar Fabrikası, metinlerin gizemli dünyasının romanı. Kedili karanlık bir orman, büyülü bir alegori… Bir kitap, diğerine açılan kapı olabilir mi? (Tanıtım Bülteninden)  


yazarın bulma ihtimaline bırakıyor ve tuhaflıklar fabrikası'nın kapısı böylece aralanıyor. geniş ve yer yer sonsuz bir ifade olanağı tanıyan alegorik anlatımın tuhaflıklar fabrikası'nda gerek mekân gerek.